Alpar Kurumsal

Alpar İç ve Dış Ticaret 1987 yılında Oto Elektrik ve aksesuar toptan satış amacıyla faaliyetine başlamıştır. O günün piyasa koşulları doğrultusunda hızlı bir büyüme trendine giren şirketimiz sonraki yıllarda bünyesine aldığı bayilikleri ve ithal ettiği malzeme çeşidini artırarak daha güçlü bir yapıya sahip olmuştur.
 
Geniş bir ürün çeşidine sahip olan şirketimiz hizmettede "kalite ve güvenilir" prensibi ile en hızlı şekilde müşterilerine sevkiyat yapma olanağına sahiptir. 1987 yılından bu yana güçlenen altyapısı, bilgili kadrosu ile sorunlarınızın çözüm ortağı olmaya devam etmekteyiz.
 
Alpar İç ve Dış Ticaret müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır.
 
Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız birebir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir. İlkesi bütünleyici, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti olan firmamızı aramanız bize yeni dostluklar kazandıracaktır.